top of page

Kategoria
POLEROWANIE I KOREKTA LAKIERU

Korekta i renowacja lakieru - Białystok

Zajmując się autodetailingiem od wielu lat, doskonale wiemy, jak przełożyć zdobytą wiedzę i umiejętności na jakość świadczonych przez nas usług. Używamy sprawdzonych, najlepszych preparatów oraz urządzeń, które gwarantują satysfakcjonujące efekty. Po wizycie u nas Twoje auto znów będzie wyglądać jak nowe, prosto po wyjeździe z salonu. Nie zwlekaj - przyjedź do nas i zobacz sam! Zapraszamy!

Odnów swoje auto

Jedną z naszych usług jest korekta lakieru, którą oferujemy w Białymstoku. Za pomocą perfekcyjnie dobranych preparatów oraz urządzeń pozbędziemy się wszelkich mikro zarysowań, hologramów, plam i przebarwień oraz innych defektów na powierzchni lakieru. Pozwala to przywrócić blask rodem prosto z salonu oraz gładkość powierzchni. Poprawia to znacznie estetykę pojazdu.

Renowacja lakieru w Białymstoku - samochód jak nowy

Kolejną z naszych usług jest renowacja lakieru. Obejmuje ona czyszczenie, odtłuszczanie oraz poprawę większych uszkodzeń. Przy użyciu najwyższej jakości past polerskich usuwamy wszelkie defekty z powierzni lakieru - rysy, utlenienia czy wżery. Pozwala to przywrócić niebywałą głębię koloru lakieru, który obecny był na aucie jedynie po wyjeździe z fabryki.

Do każdej z naszych usług korekty oraz renowacji lakieru w Białymstoku w pakiecie dodajemy kompleksowe sprzątanie wnętrza auta za darmo. Nie ma na co czekać - podstaw do nas swój wóz, a my zadbamy o niego, jak o swój!

PAMIĘTAJ!
Każda usługa może zostać spersonalizowana pod kątem Twoich potrzeb. 

bottom of page