top of page

kategoria
POLEROWANIE

Kto bogatemu zabroni, prawda?

Polerowanie lakieru

Polerowanie to największy i najlepszy zabieg jeśli chodzi o efekt przed i po. Rezultat, jaki przynosi korekta lakieru wraz z odpowiednim zabezpieczeniem woskiem lub powłoką ceramiczną jest prawdopodobnie najlepszą formą długoterminowej inwestycji w swój pojazd w dziedzinie autokosmetyki. 

Profesjonalne polerowanie auta w Białymstoku - klucz do odnowy lakieru

Polerowanie lakieru, które oferujemy w Białymstoku, jest procesem, który zapewnia multum korzyści, bez ukrytych wad. Gwarantujemy usunięcie drobnych zarysowań, matowych plam, hologramów oraz wszelkich defektów, które mają wpływ na nieskazitelny wygląd lakieru. Polerowanie auta chroni również przed dalszym postępowaniem istniejących już uszkodzeń - pozwala usunąć wszelkie zabrudzenia, wilgoć i wodę, które mogłyby prowadzić do korozji. Dzięki tej usłudze wszelkie plamy, resztki owadów czy pyłki znikają w mgnieniu oka.

​Wygląd. Auto po takim zabiegu prezentuje się lepiej niż kiedy wyjechało z fabryki. Lakier jest pozbawiony jakichkolwiek zarysowań i rys, a kolor zdecydowanie wyróżnia się od innych aut swoją głębią oraz blaskiem.

​Łatwość. Powłoka ceramiczna czy wosk ułatwia pielęgnacje auta, a dzięki ich właściwościom hydrofobowym auto nie brudzi się tak często i tak mocno.

​Wartość pojazdu, która wzrasta diametralnie, dzięki czemu potencjalna przyszła sprzedaż auta będzie skutkowała większym zyskiem.

​Natomiast najważniejsze jest to, że właściciel ma świadomość, że jeździ najlepszą wersją swojego auta z długoterminowym efektem. Jeśli właśnie tego chcesz - skorzystaj z naszej oferty polerowania lakieru.

​Dlaczego warto skorzystać z polerowania lakieru w Białymstoku? 

PAMIĘTAJ!
Każda usługa może zostać spersonalizowana pod kątem Twoich potrzeb. 

POLEROWANIE
REFLEKTORÓW

usuwanie zżółknięć/zmatowień z powierzchni reflektorów

polerowanie dwuetapowe

zabezpieczenie powłoką lub folią ochronną przed ponownym żółknięciem

BESTSELLER

KOREKTA LAKIERU
+ CERAMIKA

mycie detailingowe

oczyszczanie lakieru

wieloetapowe polerowanie

aplikacja powłoki ceramicznej

dressing opon

podstawowe sprzątanie wnętrza

Korekta lakieru to proces składający się z wieloetapowego polerowania, który ma na celu przywrócenie lakieru do jego fabrycznego stanu. Podobnie jak polerowanie jednoetapowe wydobywa głębię oraz kolor, z wyjątkiem, że tutaj staramy się usunąć możliwie wszystkie rysy i zarysowania z powierzchni lakieru.

ODŚWIEŻENIE LAKIERU

mycie detailingowe

oczyszczenie lakieru

jednoetapowe polerowanie

aplikacja wosku/powłoki

dressing opon

podstawowe sprzątanie wnętrza

Polerowanie jednoetapowe (pot. one-step) polega w głównej mierze na wydobyciu blasku oraz głębi koloru przy jednoczesnym usuwaniu drobnych rys i zarysowań, dzięki czemu samochód zdecydowanie będzie się wyróżniał na parkingu.

Nawet sąsiad zauważy.

bottom of page